تبلیغات
SlipKnot - "یک جور پایان هفته با فیلم Some kind of monster"


SlipKnot

 


.: محل تبلیغات شما :.

با بیش از هزاران بازدید كننده در روز

 
 

 

.
گروه طراحی قالب رسانه

Media Group

 
 
"یک جور پایان هفته با فیلم Some kind of monster"

عمومی ,

"یک جور پایان هفته با فیلم Some kind of monster"

یک هفته از اکران فیلم Some kind of monster  بر روی پرده های سینماهای آمریکا گذشت.... . جیمز هتفیلد پس از مشاهده ی استقبال پرشگوه و صف های بلد و طولانی تماشاگران در مقابل سینماهای نمایش دهنده و همچنین فروش بالای فیلم به عنوان تشکر تماسی تلفنی با کارگردان فیلم یعنی Stefan Chirazi داشت. او از این پیغام به عنوان یک جور تشکر و اعلام رضایت از وضعیت فیلم در سینماها یاد کرد و از زحمتهای او و دستیارانش تشکر کرده است.

خبرهای دیگر حاکی از آن است که وب سایت این فیلم دست به ابتکار عمل زده و با طراحی نقشه ای از آمریکا مکان و زمان سینماها را به راحتی در اختیار بیننده گان قرار داده است. این فایل به صورت فایل Macromedia Flash در سایت Somekindofmonster.com موجود می باشد.

همچنین جیمز برای کسانی که فیلم را دیدند یک پیام گذاشته است. برای . در این پیغام تلفنی جیمز از کسانی که فیلم را دیدند تشکر کرده و خواستار شده است نظراتت و ÷یشنهادات خود را از طریق ایمیل برای آنها ارسال کنید. همچنین آرزو دارد که از دیدن فیلم لذت برده باشید و حقیقت باند را مجسم کرده باشید. نه فقط چیزی که می شنوید یا خود گروه روی صحنه اجرا می کند. بلکه با مشکلات زندگی اعضاء باند و خانواده ها و دیگر مسائل خصوصی آشنا بشوید و مطمئن شوید که آنها نیز همانند دیگر انسانها خانواده احساس فرزند مشکلات و دغدغه هایی دارند.

احتمالا در خبرهای قبلی مملیکا خواندید که این فیلم راجع به زندگی واقعی گروه در پشت دوربین ها و درو از صحنه هایی است که ما از اآنها شنیده و دیده ایم و در کل هدف از ساخت این فیلم نشان دادن شخصیت واقعی گروه بوده است. در صحنه ای از فیلم جیمز رو در حالی مشاهده می کنیم که دختر خود را در آغوش کشیده و همانند تمامی پدرهای دیگر با عشق تمام او را نوازش می کند .... یا پدر لارس که از کودکی او تعریف می کند و .... .

در آخر برای شما لیست کوچکی از آخرین سینماهایی که دیروز به لیست نمایش دهندگان این فیلم اضافه شده اند را نمایش می دهیم:

  • Kendall Square Theater in Cambridge, MA: Bruce Sinofsky will be at this theatre for a Q&A after the 8pm show on Friday, July 30

  • Sunshine Theater in NYC: Free tee-shirt giveaway at the 4:45pm show on Saturday, July 31

  • Sunshine Theater in NYC: Bruce Sinofsky will be at this theatre for a Q&A after the 2pm show on Sunday, August 1

لیست تمامی سینماهای نمایش دهنده ی این فیلم

نوشته شده توسط سینا در پنجشنبه 18 فروردین 1384 و ساعت 01:04 ق.ظ

  [لینك مطلب]  |  نظرات » ()

ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-