تبلیغات
SlipKnot - معرفی اعضای گروه مرلین منسون


SlipKnot

 


.: محل تبلیغات شما :.

با بیش از هزاران بازدید كننده در روز

 
 

 

.
گروه طراحی قالب رسانه

Media Group

 
 
معرفی اعضای گروه مرلین منسون

عمومی ,

اعضای گروه مرلین منسون

Twiggy Ramirez: او بیسیست گروه است كه در اواخر سال 1993 جایگزین Gidget Gein شد . نام واقعی اوJeordie White است و اهل ایالت Fort Lauderdale, Floridaاست . قبل از آن او بیسیست گروه Amboog-A-Lardبود كه سال ها قبل تورهای خود را به همراه مرلین منسن اجرا می كردند . پس از اینكه تویگی رامیرز آن گروه را ترك كرد آن گروه از هم پاشید . در واقع او دست راست مرلین منسن است و بیشتر تكیه آهنگ های منسن روی بیس های فوق العاده اوست . ضمنا او بیسیست مورد علاقه من است .

Giner Fish : او درامر گروه است كه در سال 94 جایگزین Sara Lee Lucas شد . نام واقعی او  Kenny Wilson است . لغب او ماشین درام است كه بعلت اجراهای بی نقصش این لغب را گرفته . به همین دلیل بود كه سارا لی لوكاس را در واقع با اردنگی از گروه بیرون كردند و جینر جایگزین او شد . او اهل لاس وگاس است .

Madonna Wayne Gacy : او نوازندگی كیبورد گروه را بر عهده دارد . نام واقعی او Stephen Bier است . روز تولد او 6 مارچ است . او جایگزین نوازنده كیبورد اولیه گروه یعنی Zsa Zsa Speck شد . لازم به ذكر است كه مادونا یك مهندس كامپیوتر است و قبل از پیوستن به گروه در دانشگاه فلوریدا تحصیل می كرد .

John : نام واقعی اوJohn Lowery  است . او متولد 30 جولای 1971 است در سن 6 سالگی شروع به نواختن گیتار كرد . او به واقع در سال 1989 خود را یك نوازنده حرفه ای گیتار یافت و از آن زمان با گروه های زیادی از جمله  Red Square Black, foSTted, Ryan Downe, Wilson Phillips, Night Rangers, Two, Ozzy Osbourne, Raven Payne, One Way, Salt 'n' Peppa, kd lang, Pepperland, Lita Ford, Leah Andreone, David Lee Roth همكاری كرده و هم اكنون نیز گیتاریست مرلین است . گیتار مورد استفاده اویك  Ibanez GAX Series است .

نوشته شده توسط سینا در دوشنبه 12 اردیبهشت 1384 و ساعت 11:05 ق.ظ

  [لینك مطلب]  |  نظرات » ()

ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-