تبلیغات
SlipKnot - این هم بیوگرافی خود مرلین منسون


SlipKnot

 


.: محل تبلیغات شما :.

با بیش از هزاران بازدید كننده در روز

 
 

 

.
گروه طراحی قالب رسانه

Media Group

 
 
این هم بیوگرافی خود مرلین منسون

عمومی ,

در بسیاری ازسایت ها و مجلات و ... بیوگرافی هایی را درباره منسن می نویسند كه البته بسیاری از آن ها بجز مشتی دروغ چیز دیگری نیست . ولی در اینجا اطلاعاتی واقعی دریاره او وجود دارد .

مرلین منست متولد 5 جون سال 1969 است . نام واقعی او برین وارنر(Brain Warner) است . او در خانواده ای متوسط در كانتون زندگی می كرد . نكته جالب اینكه او در یك مدرسه مذهبی ( مسیحی) تحصیل می كرد . او در دهه هشتاد برای موسیقی راك نقد می نوشت و همگان در جریان ایراد گرفتن او از آزی آزبورن و كل كل مرلین با او و شكست آزبورن هستند . بگذارید برایتان به نقل از یك مجله داخلی (ایرانی) بگویم كه در جلسه كل كل این دو غول موسیقی راك مرلین در جواب سوالی از سوی آزبورن گفت :(كسی كه خودش را برای موسیقی می كشد همان بهتر كه زنده نباشد ) . و باعث شده كه هم اكنوز آزبورن خانه نشین گردد . منسن در سن 18 سالگی به فلوریدا رفت و شروع كرد به نوشتن داستان و شعر و تلاش كرد كه آن ها را منتشر كند . ولی به این كار ادامه نداد . بعد از آن با شخصی بنام Scott Mitchell ملاقات كرد كه در آن موقع برای گروهی گیتار می زد زندگی هنری منسن از آن زمان آغاز شد . منسن نامش را از مخلوط كردن دو نام آورده است . نام كوچك او یعنی مرلین را از نام بازیگر زن معروفی بنام Marilyn Monroe گرفته و نام كوچكش را از یك رهبر مذهبی نچندان معروف بنام Charles Manson  گرفته است . او در وقت های آزادش نقاشی می كند و می نویسد. همچنین او دارای یك كلكسیون از اعضای مصنوعی بدن انسان است و به این كار بسیار علاقه دارد . نام گروه او كه در سال 1990 درست كرد در ابتدا The spooky kids بود ولی بعدها گروه او بی نام گشت و تنها نام مرلین منسن ذكر می شود . خانه او در لوس آنجلس است كه یك بار هم از آن بعنوان استودیو برای ضبط آهنگ هایشان استفاده كردند . اصطلاحی برای طرفداران مرلین وجود دارد : Marilyn Manson look كه منظور از آن چشم منسن است كه در آن لنز قرار داده . به هر حال مرلین اولین آلبوم خود را در سال 94 با نام smells like children ارائه كرد . پس از آن هم آلبوم های زیادی ارائه كرده . او در هر آلبوم سبك اثر را و نوازندگان را تغییر می دهد اساسی .

منسن خواننده ایست كه در دهه 90 با ظهور ناگهانی خودش روح تازه ای در كالبد در حال زوال موسیقی راك دمید و با صدای سازهایی كه بیشتر به صدای ارواح شبیه بود سبك تازه ای را به دنیای موسیقی معرفی كردند و بعدا این سبك مورد تقلید گروههای زیادی قرار گرفت .

منسن یك خواننده ی antichrist است و دارای  فلسفه ای منفی باف است(در رابطه با دنیا) كه شاید بی شباهت به فلسفه ی بودا برای ریاضت كشیدن و نیچه یا موریس مترلینگ نباشد به هر حال مگر غیر از این است كه این دنیا فقط دارای نكات منفی و دروغی بزرگ است ؟ به نظر من فلسفه مثبت نگرنسبت به دنیا دروغ است . شاید تنها نكته مثبت این دنیا مرگ باشد كه به آن خاتمه می بخشد .

راستی به قدرت خیره كننده اجراهای زنده مرلین منسن توجه كرده اید ؟ واقعا تسلط خاصی لازم است كه در هنگام اجرا به بداهه كوئی پرداخته قسمت هایی از ترانه هایش را تغییر دهد . واقعا هنجره ای طلایی برای آنچنان اجرایی لازم است .

درباره شعر های منسن باید گفت همیشه در بین این شعرها با غافلگیری مواجه می شویم كه انسان را به تفكر مجبور می كند . همین حالت در ترانه های او كاملا مشهود است .

نوشته شده توسط سینا در دوشنبه 12 اردیبهشت 1384 و ساعت 11:05 ق.ظ

  [لینك مطلب]  |  نظرات » ()

ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-