تبلیغات
SlipKnot - Shavo Odadjian : Bass & Director


SlipKnot

 


.: محل تبلیغات شما :.

با بیش از هزاران بازدید كننده در روز

 
 

 

.
گروه طراحی قالب رسانه

Media Group

 
 
Shavo Odadjian : Bass & Director

عمومی ,

                              

Shavo Odadjian : Bass & Director

 

اون در 22/ 4 / 1974 در ارمنستان متولد شده . اسم واقعیش siavarash odadjian  هست.(اسم هنری shavo). رنگ مورد علاقش قرمز ه . اون یک سگ داره به اسم george  .shavo هم مثل خیلی از متال های بزرگ دیگه skateboard کار می کرده . shavo به جزء bass  زدن کارگردان ویدیو هم هست و یک شرکت ساخت ویدیو هم داره به اسم  kcuF(نا به حال سایتی از اون پیدا نکردم). که دوتا از کارهای خفن خودشون رو کارگردانی کرده که هر دوشون خیلی عالیه (ویدیو هایه aerials & toxicity که از معروف ترین و پر طرفدار ترین اهنگ های گروه هستند).اون برای گروه های دیگه هم ویدیو ساخته مثل گروه های korn-slipknot-mine . shavo به جز کارگردانی و bass  گاهی وقتا DJ هم کار می کنه.shavo  به گفته خودش تو Hollywood بزرگ شده . اون در 13 سالگی زندگی خودش رو در skateboard خلاصه شده می دید ولی در 15 سالگی وقتی موسیقی حرفه ای رو شناخت دیگه از اون موقع به بعد زندگی رو در موسیقی می بینه .اون اولین bass  خودش رو در 17 سالگی خرید .shavo یه برادر هم داره به اسم david  که از خودش کوچک تره. Shavo تا اخر دبیرستان بیشتر درس نخونده و گفته که می تونستم بیشتر پیش بره ولی خیلی درساش ضعیف بوده. اون به نظر خودش یه عادت خیلی بد هم داره و اون اینه که سیگار زیاد میکشه .معروف ترین bass  هایه اون که خودش بیشتر استفاده می کنه(هستش Gibson Thunderbird IV و Ibanez BTB1000E or BTB500 )

 گروه مورد علاقش kiss که اگه بشناسیدش یکی از گروه هایی که قبلا کار میکرده ( من خودم تا به حال نشنیدم ولی فکر کنم سبکش black metal باشه . اینو از روی قیافشون گفتم چون عکساشون رو دیدم)

صمیمی ترین دوست های  shavo اول kirk hammet   از metallicaو بعد john dolmayan هستند .shavo در یکی از کلیپ های گروه  sevendust  به اسم angels son شرکت کرده که او ویدیو رو به خاطر james lynn strait  ساخته شده (اون در حال حاضر مرده ) که کارگردان این ویدیو Nathan cox بود. (Nathan cox کارگردان اهنگ spiders   ازsoad  هم کارگردانی کرده)هستش.

Shavo در سال 2004 برای شرکت های Diablo(اتومبیل سازی ) و شرکت aphex  (ساخت وسایل موسیقی) تبلیغ کرده . اینم بگم که shavo  دوتا انگشتر هم داره که نگین هاش رو اگه ببینی کفت می بره چون نگین هاش مثل چشم پلنگ هستند.

نوشته شده توسط سینا در پنجشنبه 15 اردیبهشت 1384 و ساعت 10:05 ق.ظ

  [لینك مطلب]  |  نظرات » ()

ویرایش شده در تاریخ پنجشنبه 15 اردیبهشت 1384 و ساعت11:05 ق.ظ