تبلیغات
SlipKnot - خاموش کردن صدای گوشخراش مودم


SlipKnot

 


.: محل تبلیغات شما :.

با بیش از هزاران بازدید كننده در روز

 
 

 

.
گروه طراحی قالب رسانه

Media Group

 
 
خاموش کردن صدای گوشخراش مودم

عمومی ,

<:P:>گر از مودم کامپیوتر شما در زمان اتصال به اینترنت سر وصدای زیادی بلند می شود و شما آن را دوست ندارید به راحتی می توانید صدای مودم خود را خاموش نمائید .و از آن به بعد با آرامش وبگردی را شروع نمائید . 

ولی اینکار یک ایراد نسبتا بزرگ ( البته برای بعضی دوستان ) هم دارد و دقیقا به همین علت است که اصلا توصیه نمیشود . آژیر مودم گرچه گوشخراش است ولی وسیله مطمئنی است برای پی بردن به درست کار کردن مودم ، درایور مودم و یا ایرادات احتمالی خط تلفن . در واقع شما با خاموش کردن صدای مودم عملا یک Tester نسبتا خوب و بدرد بخور را از دست خواهید داد . ولی خوب بعضیها اینکار را ترجیح میدهند .

برای این كار روی Connection ای كه برای ارتباط با ISP مورد نظر ایجاد كرده اید كلیك كنید و پس از ظاهر شدن پنجره ای با عنوان Connect , دكمه Properties را فشار دهید تا پنجره ای با عنوان Properties ظاهر شود .

پس از این کار در قسمت Genral در بخش Connect دكمه Configure را فشار دهید در پنجره Modem Configuration در قسمت پایین پنجره گزینه Enable Modem Speaker را غیر فعال كنید و در نهایت پس از تایید تمامی پنجره ها ، میتوانید دكمه Dial را برای اتصال به اینترنت فشار دهید .

البته هر زمان که خواستید میتوانید با فعال کردن گزینه مذکور صدای مودمتان را برگردانید .

با طی تمامی مراحل از این پس خواهید دید که دیگر حین اتصال به اینترنت اصلا صدای شماره گیری مودمتان شنیده نمی شود.

نوشته شده توسط سینا در چهارشنبه 17 فروردین 1384 و ساعت 02:04 ق.ظ

  [لینك مطلب]  |  نظرات » ()

ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-